Twoja reklama na dziś

15-lecie Izby

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Wejherowie ma już 15 lat. 60 podmiotów gospodarczych zrzeszonych w organizacji co roku generuje obroty w wysokości miliarda złotych, zatrudniając przy tym pond 3500 pracowników. Dynamiczny rozwój to efekt odważnych i konsekwentnych działań przedsiębiorców, 11 najbardziej aktywnych członków Izby wyróżniono podczas jubileuszowej gali.

Najbardziej aktywni członkowie Izby Przemysłowo-Handlowej odpowiedzialni są za sukces m.in. takich marek jak: Orlex, Balex Metal, Almares, Porta, Textel, czy Telewizja Kablowa Chopin.

Łącznie Izba zrzesza 60 przedsiębiorców, 15 lat temu było ich jednak o wiele mniej. Tak o niełatwych początkach mówił podczas gali jej prezes.

Teraz, to co kiedyś było małe, jest duże a nawet bardzo duże. Na tyle, by wg przybliżonych szacunków wygenerować roczne obroty w wysokości miliarda złotych zatrudniając przy tym około 3500 pracowników. Sukces nie byłby jednak tak spektakularny gdyby nie współpraca.

Co zrobić, by wstąpić w szeregi członków Izby? Przede wszystkim wytrwale prowadzić swój biznes, a najlepiej mieć około 56 lat, być mężczyzną i mieszkać w powiecie wejherowskim, tak statystycznie prezentuje się sylwetka wyróżnionych przedsiębiorców.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.